• Informacje ogólne
  • Opis techniczny
  • Kolorystyka
  • Do pobrania
  • Zapytaj o produkt

Podstawą odpowiednio zaaranżowanej sali konferencyjnej są funkcjonale meble, które umożliwią użytkownikom komfortowe i wygodne uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach i szkoleniach, a zarazem nadadzą przestrzeni uniwersalnego, ale niebanalnego charakteru. Warto postawić na bezpieczny, lecz oryginalny styl nowoczesny, który łatwo zaaranżować w każdym wnętrzu i dostosować do wielu różnych potrzeb. Lekka konstrukcja i współczesna forma krzeseł konferencyjnych ARCA pozwolą wykreować atmosferę profesjonalizmu i harmonii estetycznej w oryginalnym wydaniu.

Najistotniejszym jednak elementem podczas wielogodzinnych posiedzeń jest oczywiście wygoda. Krzesła konferencyjne ARCA ułatwiają utrzymanie prawidłowej postawy ciała i zapewniają niezbędny komfort dzięki wygodnemu siedzisku i dobrze wyprofilowanemu oparciu.

krzesła konferencyjne do biura ARCA

Krzesła konferencyjne do biura – kolekcja ARCA

 

Mimo lekkiej konstrukcji i pozornej delikatności, krzesła konferencyjne z tej linii charakteryzują się dużą odpornością, wytrzymując obciążenie nawet do 150 kg, a szeroki wybór kolorów i faktur tapicerki oraz możliwość ich łączenia daje możliwość przystosowania wzornictwa do dowolnego stylu – od surowego minimalizmu po wnętrza wypełnione kolorem. Swoją niebanalną formą krzesła ARCA robią wrażenie zarówno w zestawieniu z prostym stołem konferencyjnym, jak i z bardziej awangardowymi meblami. Ponadczasowa forma i wyjątkowa trwałość zapewnią komfortowe wieloletnie użytkowanie oraz wszechstronność i elastyczność zastosowań.

GS logo

TOP DESIGN AWARD sm2
diament 2010 wyroznienie

Evo [nggallery id=133 template=caption]   Eco [nggallery id=132 template=caption]   Ilio [nggallery id=136 template=caption]   Softline [nggallery id=152 template=caption]   Aquarius [nggallery id=130 template=caption]   Step [nggallery id=153 template=caption]   Ultima [nggallery id=154 template=caption]   Skóra [nggallery id=151 template=caption]  
Nie znaleziono plików powiązanych z tą kolekcją.
125