• Informacje ogólne
  • Opis techniczny
  • Kolorystyka
  • Do pobrania
  • Zapytaj o produkt

Nowoczesne, modułowe lady recepcyjne

Recepcja to swego rodzaju wizytówka firmy, a najbardziej reprezentatywnym obiektem w tej przestrzeni jest lada recepcyjna – miejsce pierwszego kontaktu z klientem. Dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na ten element wyposażenia i zadbać o to, by stanowił atrakcyjne, a zarazem funkcjonalne stanowisko obsługi klienta.

Najbardziej praktycznym rozwiązaniem w przypadku aranżacji przestrzeni recepcyjnej są nowoczesne systemy wielomodułowe, pozwalające dostosować kształt lady recepcyjnej do układu pomieszczenia i potrzeb pracowników. Recepcje LAP to wszechstronne kompozycje pozwalające stworzyć stanowisko recepcyjne o dowolnym charakterze, odpowiednio przystosowane do komfortowej pracy z komputerem i innymi urządzeniami biurowymi. Funkcjonalność i estetykę lad do recepcji z linii LAP podnoszą takie detale, jak specjalne elementy umożliwiające prowadzenie kabli w układzie poziomym lub pionowym czy praktyczne nadstawki.

lap recepcja łukowa wysoka

Wysoka, łukowa lada recepcyjna LAP

 

lada recepcyjna modułowa

Dostosowanie kształtu lady recepcyjnej do układu pomieszczenia

 

dobra organizacja recepcji w biurze

Przemyślana organizacja recepcji

 

lada do recepcji LAP

Lada do recepcji LAP

 

Lady recepcyjne LAP wyróżniają się nowoczesnym designem, kreującym atmosferę ładu i  profesjonalizmu. Wyraziste i dynamiczne linie, neutralne barwy urozmaicone srebrzystymi detalami oraz nowoczesne rozwiązania techniczne dają efekt przestrzeni o reprezentacyjnym charakterze, właściwym recepcji firmy czy instytucji o dowolnym profilu.

Melamina

Kolekcja LAP - pliki do pobrania

LAP tekstury zip

Format pliku:

Pobierz
LAP katalog pdf

Format pliku:

Pobierz
LAP Archicad zip

Format pliku:

Pobierz
LAP AutoCAD zip

Format pliku:

Pobierz
LAP Arcon zip

Format pliku:

Pobierz
LAP 3DStudio zip

Format pliku:

Pobierz
125