• Informacje ogólne
  • Opis techniczny
  • Kolorystyka
  • Do pobrania
  • Zapytaj o produkt

MIXT PRO to linia biurek pracowniczych i akcesoriów będąca uzupełnieniem popularnej i cenionej kolekcji mebli pracowniczych MIXT. Punktem wyjścia dla jej stworzenia były doświadczenia i oczekiwania samych użytkowników, co znacząco wpłynęło na funkcjonalność poszczególnych elementów. Przy zachowaniu najważniejszych zalet mebli z kolekcji MIXT, czyli ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, komfortu użytkowania i niebanalnego wzornictwa, MIXT PRO oferuje zestaw funkcjonalności dedykowanych specjalnie pracownikom biurowym, dla których priorytetem jest ergonomia i dobra organizacja przestrzeni.

biurka ergonomiczne i fotel biurowy

Funkcjonalne biurka pracownicze MIXT PRO wyposażone są w zestaw elementów znacznie podnoszących komfort pracy: ścianki z funkcją tablicy suchościeralnej, tablice magnetyczne, lampki, piórniki, mediaporty czy otwierane kanały kablowe. Przechowywanie dokumentów i akcesoriów ułatwi podręczna szuflada pod blatem, kontenery dostawne czy żaluzjowe szafki podbiurkowe. Tak jak meble biurowe z kolekcji MIXT, biurka MIXT PRO również możemy zestawiać ze sobą, tworząc stanowiska dwu- lub wieloosobowe z pomocą praktycznych ścianek działowych.

biurko pracownicze mixt pro szuflada w biurku

 

Tym, co wyróżnia meble pracownicze MIXT PRO, jest – podobnie jak w kolekcji podstawowej – nieszablonowy design. Nowoczesne wzornictwo łączy w sobie prostotę i inwencję, dzięki czemu łatwo dostosować styl poszczególnych elementów do własnych upodobań i pozostałych części wyposażenia, by w konsekwencji nadać stanowisku pracy niepowtarzalny charakter.

Nie znaleziono plików powiązanych z tą kolekcją.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości