• Informacje ogólne
  • Opis techniczny
  • Kolorystyka
  • Do pobrania
  • Zapytaj o produkt

Meble biurowe PROXY

 

Czasy, gdy wspólne biuro było przestrzenią o ustandaryzowanym wyglądzie, dawno już minęły. Dziś liczy się elastyczność i uniwersalność rozwiązań, która pozwoli na przystosowanie aranżacji do zróżnicowanych i zmieniających się w czasie potrzeb pracowników i przedsiębiorstwa. Przykładem takich wszechstronnych systemów meblowych jest linia PROXY – połączenie funkcjonalności i walorów estetycznych w nowoczesnym, niebanalnym wydaniu.

Dzięki biurkom w wersji standardowej i wielkoformatowej, stołom i ściankom działowym PROXY stworzymy przestrzeń open-space oraz stanowiska menedżerskie, łącząc meble w kompozycje wedle indywidualnych preferencji. System PROXY umożliwia także wyposażenie sali konferencyjnej w nowoczesne stoły, oraz recepcji czy poczekalni w atrakcyjne stoliki kawowe.

 

rozmieszczenie biurek pracowniczych w open-spaceMeble PROXY można ustawiać tworząc dowolne ustawienia miejsc pracy. W każdej nodze systemu PROXY umieszczony jest ukryty kanał kablowy.

 

układ mebli w biurze, biurko z fotelemAranżacji stanowisk menedżerskich można dokonywać przy pomocy ciekawych biurek wielkoformatowych.

 

funkcjonalne biurko dla pracownikówDuża liczba elementów stwarza nieograniczone możliwości komponowania stanowisk pracy.

 

biurka pracownicze w open-space z kolekcji PROXYRóżnego rodzaju biurka, stoły, kontenery, przystawki i ścianki działowe zapewniają wysoką funkcjonalność systemu, spełniając wysokie wymagania użytkowników w biurach typu open-space.

 

biurko z mikroportami funkcjonalneStoły konferencyjne z opcją mediaportów uzupełniają system mebli meble biurowych PROXY.

 

Wielość kompatybilnych ze sobą elementów wchodzących w skład linii, ciekawe rozwiązania estetyczne oraz szeroka paleta neutralnych barw sprawiają, że z łatwością wykreujemy przyjazne pracownikom wnętrze o dowolnym charakterze, dostosowanym do specyfiki przedsiębiorstwa i wymagań użytkowników.

Ergonomię i funkcjonalność mebli PROXY podwyższają elementy uzupełniające: kontenery i przystawki, a także ukryte kanały kablowe oraz montowane w stołach konferencyjnych mediaporty.

Melamina

 

Stelaż metalowy

 

Kolekcja PROXY - pliki do pobrania

PROXY tekstury zip

Format pliku:

Pobierz
PROXY katalog pdf

Format pliku:

Pobierz
PROXY AutoCAD zip

Format pliku:

Pobierz
PROXY Arcon zip

Format pliku:

Pobierz
PROXY 3ds zip

Format pliku:

Pobierz
Plik 1

plik 1

Format pliku:

Pobierz

Tel. 22 870 42 20
Fax. 22 870 42 78
Tel. kom. 602 600 209

e-mail: biuro@arteam.pl